5/5

Apie mus

VALOM/VALOM projektas gimė 2019, kai bendrai su šeima nusprendėme, kad norime pradėti savo individualią veiklą. Nieko nelaukus parašėme verslo planą ir teikėme paraišką Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie žemės ūkio ministerijos finansavimui gauti. Po ilgų mėnesių laukimo, dokumentų tikslinimo ir verslo plano gryninimo pagaliau STARTAVOME!

 Esame įsikūrę Ukmergės rajone, teikiame įvairias valymo paslaugas: išorinių langų valymo jonizuotu vandeniu, vidinių langų valymą tradiciniu būdu, kilimų, kiliminių dangų, čiužinių bei minkštų baldų valymą profesionalia įranga, lietaus latakų valymą specialiu siurbliu, bei kitas valymo paslaugas.

Kodėl valymo, o ne koks kitas verslas? Turime nemažą patirtį valymo srityje. Kartu su šeima esame įkūrę valymo kompaniją Jungtinėje Karalystėje, todėl puikiai žinojome nuo ko pradėti, kokia valymo įranga geriausia, kokia valymo technika bei valymo produktai efektyviausi. Pastebėjome, kad Lietuvoje pradeda populiarėti valymo paslaugos.  Užsisakyti valymo paslaugas šiais laikas ne prabanga, o būtinybė.

Mūsų šūkis – Su VALOM/VALOM viskas lengviau.

Scroll to Top