Naudojame kilimų valymo įrangą kurios purškimo vandens galia iki 500 PSI arba iki 34.4 BAR. Tai leidžia išvalyti kilimus, pašiaušti medžiagą, panaikinti dėmes ir atnaujinti kilimą. Kilimai  nebus permirkę nuo vandens, valymo įranga su dvigubu siurbliu ištraukia vandenį iki 90%. Po valymo kilimai bus sausi po 1-2 valandų.

Vienas pagrindinių profesionalių kilimų valymo paslaugų privalumų yra tas, kad jie padeda prailginti jūsų kilimo gyvenimą.

Laikui bėgant, kilime kaupiasi nešvarumai, dulkės, alergenai ir kitos nuolaužos. Visi šie dariniai įsiterpia į pluoštus, dėl ko jūsų kilimas  pasidarys šiurkštus, nemielas ir neišvaizdus. Kilimų valymas gali pašalinti susikaupusį purvą, pagerinti jo ilgaamžiškumą, nes dulkės ir nešvarumai labiau linkę prilipti prie nešvaraus kilimo nei prie švaraus. 

Profesionalūs kilimų valytojai paprastai naudoja valymo metodus, susijusius su karšto vandens gamyba. Karštas vanduo efektyviai pašalina nešvarumus iš giluminių pluoštų, atgaivina išvaizdą bei dezinfekuoja. Namų šeimininkai taip pat gali padėti sumažinti dulkių ir nešvarumų susidarymą kilime tarp valymo darbų reguliariai siurbdami. 

Kai kurios dulkės ir alergenai, patekę į kilimų pluoštus, gali patekti į kvėpuojamą orą. Šie alergenai  gali sukelti kvėpavimo sutrikimus, alergines reakcijas ir kitas sveikatos problemas. Aukšta vandens temperatūra, kurią naudoja dauguma kilimų valymo profesionalų, sunaikina šiuos alergenus. Išplovus kilimą žūsta įvairios bakterijos, alergenai ir virusai todėl nebelieka grėsmės sveikatai, kilimo paviršius visiškai dezinfekuojamas.

Nors daug lengviau išsiurbti kilimus namuose, nei samdyti kilimų valymo tarnybą tačiau paprastas siurbimas pašalina tik paviršiaus nešvarumus. Taigi visi nešvarumai, kurie buvo įterpti į pluoštus, liks ten, kol gaus profesionalų valymą. Laikui bėgant, pluoštai bus pernelyg susidėvėję ir juos atgaivinti bus daug sudėtingiau. Kilime esančios bakterijos taip pat gali sukelti nemalonius kvapus. Nevalant kilimų žmonėms kurie kovoja su Astma ar kitomis alergijomis bus sunkiau kvėpuoti.

Dar vienas didelis profesionalių kilimų valymo privalumas yra tai, kad jie gali pašalinti įsisenėjusias  dėmes. Naudodami karštą vandenį ir profesionalius kilimų valymo produktus, galime pašalinti tokias dėmes kaip kava, raudonas vynas, rašalas, augintinių padarytas dėmes, dažus, purvą, kramtomąją gumą, dervą ir nagų laką.

Nustokite nerimauti dėl dėmių, alergenų ir dulkių jūsų kilimuose, kvieskit Valom Valom ir mes išvalysime jūsų kilimus naudodami profesionalią industrinę kilimų valymo mašiną.
Scroll to Top