Langų ir Fasadų valymas

Langų valymas Jonizuotu vandeniu. Naudojama Keturių filtrų sistema, kuri leidžia vandenį padaryti minkštą todėl nudžiuvę langai nebus su ruožais ar nudžiuvusiais vandens lašeliais.

Langai yra pastato eksterjero ir interjero dalis. Tačiau namų valymo darbų sąraše langai dažniausiai užima paskutinę vietą. Langų valymas vienas iš tų darbų, kuriuos visada įtraukiame į planuojamų darbų sąrašą, bet dažniausiai taip ir lieka dar vienu neatliktu darbu.

Tai, kaip jūsų namai atrodo viduje ir išorėje, didelę įtaką daro jūsų langų švarumas. Švarūs langai pagerins jūsų namų išskirtinį dizainą ir paliks didesnį įspūdį svečiams. Natūrali šviesa, patekusi per švarius atspindinčius paviršius, gali turėti įtakos jūsų nuotaikai ir produktyvumui visą dieną. Dėl šviesesnių, atviresnių erdvių kambariai taps jaukesni ir erdvesni. Jei planuojate parduoti savo namus, švarūs langai labiau traukia potencialius pirkėjus.

Švarūs langai svarbu ne tik gyvenamiesiems namams bet ir biurams, parduotuvėms ar kitoms įmonėms. Jūs tikriausiai pats žinote, kiek žalos darote savo verslui ir reputacijai reguliariai nevalydamas langų. Štai keletas priežasčių, kodėl jūsų langai turėtų būti nuolatos nepriekaištingos būsenos:

Pirmas žvilgsnis

Kai kalbame apie verslą, pirmas žvilgsnis ir įspūdis kurį susidarome vos pažvelgę į pastatą yra be galo svarbus. Paprastas klausimas ar eitumėte į parduotuvę kurios langai nešvarūs, aplipę purvais ar rinktumėtės parduotuvę kuri iš tolo spindi savo švariais langais?

Reguliarus langų valymas ne tik patrauks jūsų potencialių klientų akis dėl estetiško pastato išvaizdos, tačiau taip pat siųs užslėptą žinutę, kad jūs rūpinatės ir didžiuojatės savo verslu.

 Higiena

Vos per kelis mėnesius ant jūsų langų po truputi susidaro purvo, automobilio išmetamų dujų teršalų, suodžių, nuo lietaus vandens atsiradusio dumblo ar pelėsio sluoksnis. Jei tokie langai paliekami likimo valiai, padėtis tik blogės šie teršalai gali pradėti skverbtis į pastato vidų, esant darbuotojų kontaktui su šiais teršalais ir bakterijomis gali sukelti įvairias ligas ar alergijas.

 Šviesos filtras 

Natūrali šviesa labai svarbi jūsų darbuotojams. Palikdami savo darbuotojus dirbti tamsioje, niūrioje aplinkoje rizikuojate prarasti darbuotojų motyvaciją dirbti. Yra nustatyta kad natūralios šviesos trūkumas gali sukelti neigiamas emocijas bei depresiją.

Jei jums sudėtinga palaikyti švarių langų standartus pačiam, galbūt būtų pats laikas pagalvoti apie reguliarų langų valymą. Siūlome profesionalų langų valymą net iki 15 metrų aukščio. Pamirškite rūpesčius dėl nešvarių langų, tiesiog užsisakykite reguliarų langų valymą kas mėnesį, trys ar kas pusę metų.

Scroll to Top