Langų Valymas Tradiciniu Būdu

Langų Valymas

Nors langų valymas dažnam nėra prioritetas tvarkant namus, tačiau juos reiktų valyti bent tris kartus per metus. Siūlome išbandyti langų valymo paslaugą tradiciniu būdu.

Nors Langai yra ne tik pastato eksterjero bet ir interjero dalis, tačiau namų valymo darbų sąraše jie dažniausiai užima paskutinę vietą. Langų valymas vienas iš tų darbų, kuriuos visada įtraukiame į planuojamų darbų sąrašą, bet dažniausiai taip ir lieka dar vienu neatliktu darbu.

Tai, kaip jūsų namai atrodo viduje ir išorėje, didelę įtaką daro jūsų langų švarumas. Švarūs langai pagerins jūsų namų išskirtinį dizainą ir paliks didesnį įspūdį svečiams. Natūrali šviesa, patekusi per švarius atspindinčius paviršius, gali turėti įtakos jūsų nuotaikai ir produktyvumui visą dieną. Dėl šviesesnių, atviresnių erdvių kambariai taps jaukesni ir erdvesni. Jei planuojate parduoti savo namus, švarūs langai labiau traukia potencialius pirkėjus.

Švarus langai svarbu ne tik gyvenamiesiems namams bet ir biurams, parduotuvėms ar kitoms įmonėms. Jūs tikriausiai pats žinote, kiek žalos darote savo verslui ir reputacijai reguliariai nevalydamas langų. Štai keletas priežasčių, kodėl jūsų langai turėtų būti nuolatos nepriekaištingos būsenos:

Pirmas žvilgsnis. Kai kalbame apie verslą, pirmas žvilgsnis ir įspūdis kurį susidarome vos pažvelgę į pastatą yra be galo svarbus. Paprastas klausimas ar eitumėte į parduotuvę kurios langai nešvarūs, aplipę purvais ar rinktumėtės parduotuvę kuri iš tolo spindi savo švariais langais?

Reguliarus langų valymas ne tik patrauks jūsų potencialių klientų akis dėl estetiško pastato išvaizdos, tačiau taip pat siųs užslėptą žinutę, kad jūs rūpinatės ir didžiuojatės savo verslu.

 Higiena. Vos per kelis mėnesius ant jūsų langų po truputi susidaro purvo, automobilio išmetamų dujų teršalų, suodžių, nuo lietaus vandens atsiradusio dumblo ar pelėsio sluoksnis. Jei tokie langai paliekami likimo valiai, padėtis tik blogės šie teršalai gali pradėti skverbtis į pastato vidų, esant darbuotojų kontaktui su šiais teršalais ir bakterijomis gali sukelti įvairias ligas ar alergijas.

 Šviesos filtras. Natūrali šviesa labai svarbi jūsų darbuotojams. Palikdami savo darbuotojus dirbti tamsioje , niūioje aplinkoje rizikuojate prarasti darbuotojų motyvaciją dirbti. Yra nustatyta kad natūralios šviesos trūkumas gali sukelti neigiamas emocijas bei depresiją.

Jei jums sudėtinga palaikyti švarių langų standartus pačiam, galbūt būtų pats laikas pagalvoti apie reguliarų langų valymą. Siūlome profesionalų langų valymą net iki 15 metrų aukščio. Pamirškite rūpesčius dėl nešvarių langų, tiesiog užsisakykite reguliarų langų valymą kas mėnesį, trys ar kas pusę metų.

Scroll to Top