lietaus latakų valymas

Lietaus latakų valymas siurbliu. Naudojame komercinį siurblį su 1600w galia, prie kurio jungiasi anglies pluošto kotai leidžiantys išvalyti latakus nuo žemės iki 10 metrų aukščio.

Esant dideliam lietaus latakų užterštumui, kartais tenka naudoti rankinį valymo būdą. Tokiu atveju į pagalbą pasitelkiame kopėčias bei rankinius įrankius jūsų lietaus latakų valymo darbams atlikti.

Lietaus nuvedimo sistema reikalinga lietaus nuotėkoms surinkti nuo stogo dangos, taip nukreipiant reikalinga linkme lietaus vandenį, apsaugant nuo neigiamo poveikio namo konstrukcijai. Vienintelis latakų  turėjimo tikslas yra nukreipti vandenį nuo jūsų namo ir pamatų, kurie nueina nuo jūsų stogo. Siekiant kad jūsų lietaus nuvedimo sistema tinkamai funkcionuotų, kartas nuo karto reiktų išvalyti lietaus latakus.

Latakų valymas padeda išvengti vandens žalos jūsų namams.
Netinkamas latakų valymas yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių namuose gali būti padaryta vandens žala. Žinoma jums nebūtina valyti lietaus latakų, jeigu patinka susirinkęs lietaus vanduo kieme ir aptaškytos, purvinos sienos, kurios karts nuo karto pareikalaus naujų remonto darbų.Vandens žala yra pagrindinė namo remonto priežastis.

Jei jūsų latakai nebus išvalyti ir leisite užsikimšti, tai gali sukelti problemų jūsų pamatams ir sumažins jūsų namų vientisumą. Užsikimšę latakai nuo šiukšlių kaupimosi sukelia ne tik pamatų problemas, nevalomuose latakuose susirinkęs vanduo gali pradėti tekėti į jūsų stogą. Kai vanduo patenka į jūsų stogą, jis pasklinda visur sukeldamas kitas nemalonias problemas, pvz.: gali pažeisti jūsų stogo konstrukciją, prakiurdyti lubas ir sienas, o tai pareikalaus naujo remonto.

Latakų valymas apsaugo nuo kenkėjų atsiradimo jūsų namuose ir jų žalos padarymo.
Latakų valymas yra lapų, šakelių, drėgnų purvo ir kitų šiukšlių šalinimo procesas, kuris leis lietaus ir stogo vandeniui tekėti latakais į drenažo sistemas.

Be to, latakuose susikaupusios nuolaužos gali pradėti irti ir sudaryti organines medžiagas, kurios padeda augti grybams, medžių sodinukams ir kitų rūšių augalams. Gerai žinoma, kad užsikimšę latakai sukuria puikią dirvą kenkėjams, pavyzdžiui, žiurkėms, uodams ir kitiems vabzdžiams, kurie gali nešti kenksmingas ligas.

Galiausiai, jei medžių daigai auga iš latakų ar stogo, tai tiesiog nėra estetiška, o svarbiausia, kad tai daro žalą jūsų stogui. Jei latakas valomas nuosekliai, tai užtikrins augalų augimui reikalingų purvo ir kenkėjų lizdų pašalinimą…

Latakų valymas daugeliu atvejų gali būti pavojingas. Todėl geriau naudotis profesionaliomis paslaugomis. Nerizikuokite lipdami patys kopėčiomis, kvieskite Valom Valom, mes naudojame profesionalią įrangą lietaus latakų valymui. Mūsų patirtis rodo, kad kiekvienas namas gali būti labai skirtingas, todėl norint tinkamai išvalyti lietaus latakus kartais reikia pasitelkti ne tik kopėčias bet ir kitą įrangą.

Scroll to Top