Minkštų Baldų, čiužinių Ir Užuolaidų Valymas

Naudojame apmušalų valymo įrangą, kurios purškimo vandens galia iki 100 PSI arba iki 6.8 BAR. Tai leidžia išvalyti, bei pašiaušti medžiagą, panaikinti dėmes ir atnaujinti apmušalus ir užuolaidas. Baldų apmušalai nebus permirkę nuo vandens, valymo įranga su dvigubu siurbliu ištraukia vandenį iki 90%. Po valymo apmušalai, čiužiniai ir užuolaidos bus sausi po 1-2valandų.

Laikui bėgant  nešvarumai ir atsitiktiniai įvairių skysčių išsiliejimai gali pakenkti  jūsų minkštų baldų paviršiams, todėl jie atrodo pavargę ir susidėvėję. Plaunant giluminiu valymo būdu, apmušalai atrodys kaip nauji ir pailgins jų tarnavimo laiką. Niekam ne paslaptis, kad apmušalai natūraliai surenka daug įvairių teršalų, ypač dulkių erkių, o kartu ir kitus mikroskopinius parazitus ir bakterijas. Kėdėse ir sofose, kurios beveik nevalomos, yra daugybė dulkių. Dulkės yra ne tik paviršiuje, bet ir giliai viduje esančiame paminkštinime, o kaskart naudojant baldą, jos išlenda į orą. Jums būtinai reikia profesionaliai valyti baldus bent kartą ar du kartus metuose. Jei turite mažų vaikų ar augintinių būtų naudinga baldus valyti dar dažniau taip išvengiant augintinių ir vaikų daromos netvarkos bei skleidžiamų bakterijų. Apmušaluose kartu su dulkėmis gali būti daug įvairių alergenų ir kenksmingų organizmų, tokių kaip pelėsis, bakterijos, žiedadulkės ir virusai. Šie organizmai gali būti išleidžiami į aplinką kiekvieną kartą, kai kas nors atsisėda ant sofos ar kėdės. Gilus valymas pašalina daug daugiau organizmų nei paviršutiniškas valymas. Biuro baldai susidėvi greičiau nei baldai jūsų namuose. Daugiau laiko praleidžiame darbo vietoje todėl baldų apmušalai susidėvi greičiau. Švaresnis, išvaizdesnis biuras suteikia geresnę verslo atmosferą jūsų darbuotojams. Komerciniai apmušalai taip pat turėtų būti profesionaliai giliai valomi, vieną ar du kartus per metus.

Jei neprisimenate, kada paskutinį kartą valėte savo minkštus baldus, čiužinius, tada pats laikas skambinti Valom Valom komandai bei pasinaudoti mūsų teikiama profesionalia baldų valymo paslauga. Mūsų naudojami valymo produktai bei įranga ne tik atgaivins baldų apmušalus, juos taip pat išplaus ir dezinfekuos. Naudojame tik profesionaliam naudojimui skirtus valymo preparatus, kurių nerasite parduotuvių lentynose, mūsų naudojami produktai gali išimti šias dėmes: aliejų, degutą, lūpų dažus, lipnios juostos likučius, klijus, rašalą, batų tepalą, nagų laką, dervą, kramtomąją gumą ir daugelį kitų ne vandens pagrindo dėmių.

Scroll to Top